Найбільший виробник автогазу переходить на новий стандарт

0 коментувати
 Новий стандарт пред'являє вимоги до Автогаз нарівні з традиційним автомобільним паливом
Фото: autocentre.ua

Новий стандарт пред'являє вимоги до Автогаз нарівні з традиційним автомобільним паливом

З 1 червня державна газовидобувна компанія Укргазвидобування повністю переходить на виробництво зріджений газу марки ПБА (пропан-бутан автомобільний) за новим держстандартом ДСТУ EN 589:2017.

Про це повідомив комерційний директор компанії Сергій Федоренко, передає галузеве видання enkorr.

Новий державний стандарт пред'являє вимоги до зрідженого газу нарівні з традиційним автомобільним паливом, тобто визначає допустиму октанове число, вміст сірки та інше. Він був підтриманий низкою учасників ринку і профільною Нафтогазовою асоціацією України.

Новий стандарт висуває додаткові вимоги до пунктів зберігання газу, приладів обліку і контролю, а також наявними акредитованим лабораторіям. Це, на думку учасників ринку, посприяє боротьбі з контрафактом.


Укргазвидобування - найбільший виробник автогазу в Україні. 100% акцій компанії належить Нафтогазу України. У 2017 році компанія виробила 165,6 тис. т зрідженого газу, що становить 42% від загального обсягу внутрішнього виробництва.


З 1 лютого установки Базилівщина та Яблунівка перейшли на випуск ПБА по стандарту EN 589:2017. З 1 березня до них приєдналися Тимофіївка і Юліевка. До цього вони виробляли СПБТ ДСТУ 4047-2001. З 1 червня Шебелинський ГПЗ вироблятиме ПАБ стандарту EN 589:2017, до цього він випускав БТ (ДСТУ 4047-2001).

Шебелинський ПБА вперше буде запропонований на торгах Укргазвидобування 30 травня в обсязі 320 т. Всього на тижневі торги 30 травня держкомпанія виставила майже 2,7 тис. т ПБА.

Журнал НВ
за спеціальною ціною

Передплата журналу Новое Время до кінця грудня дешевше на 100 грн! Передплатіть зараз на 12 місяців лише за 559 грн.

Передплатити журнал
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: