Найбільша металургійна компанія України пояснила, чому купує вугілля в Росії

0 коментувати
В ArcelorMittal пояснили виробничою необхідністю закупівлю вугілля у РФ

В ArcelorMittal пояснили виробничою необхідністю закупівлю вугілля у РФ

Компанія АрселорМіттал Кривий Ріг вимушено збільшила імпорт вугілля і коксу, в тому числі з Росії, щоб уникнути зупинки виробництва.

Про це йдеться у коментарі компанії, передає ЕП.

"Як найбільший експортер наше підприємство зобов'язане вжити усіх можливих заходів, щоб не допустити зриву договірних зобов'язань з експорту своєї продукції та зупинки виробництва", - заявили в компанії та уточнили, що більш ніж половина від всього обсягу постачань припала на РФ.

В компанії нагадують, що усі підприємства металургійної галузі України, в тому числі АрселорМіттал, використовують як сировину вугілля та кокс певних марок у коксохімічному виробництві, агломерації, а також на установках пиловугільного вдування у доменному виробництві.

За даними Державної фіскальної служби (ДФС), всього у 2017 році Україна збільшила закупівлі вугілля за кордоном майже вдвічі порівнянно з 2016-им. В цілому підприємства гірничо-металургійного комплексу України щомісячно імпортують близько 1,2 млн тонн вугілля.

"Доля АрселорМіттал становить лише 25% від загального обсягу галузевого вжитку", - йдеться у повідомленні. 

У компанії нагадали, що у березні 2017 року АрселорМіттал разом з багатьма іншими підприємствами галузі заявило про свою стурбованість через можливі негативні наслідки блокади залізничного сполучення на сході України.

"Наслідком блокади стало припинення співпраці всіх підприємств ГМК, у тому числі АрселорМіттал, з підприємствами-постачальниками вугілля з окупованих територій, які працювали в українській юрисдикції", - повідомляє прес-служба.

"Наше підприємство, як і інші аналогічні виробники в галузі негайно відчули брак вугілля марок АШ і АС. Запаси цих матеріалів швидко вичерпувалися, і компанія була змушена наростити долю імпорту з різних країн", - заявили в компанії.

Зараз для забезпечення виробництва АрселорМіттал імпортує вугілля та кокс з Польщі, Чехії, Казахстану, США, Канади, Колумбії, Австралії, Китаю, а також Росії.

Раніше повідомлялося, що ArcelorMittal після блокади надходжень сировини з тимчасово непідконтрольних територій України почав закупівлі в РФ.


ArcelorMittal Кривий Ріг - найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури і катанки.

ArcelorMittal володіє в Україні найбільшим гірничо-металургійним комбінатом ArcelorMittal Кривий Ріг і низкою малих компаній, зокрема, ArcelorMittal Берислав.

Журнал НВ
за спеціальною ціною

Передплата журналу Новое Время до кінця листопаду дешевше на 100 грн! Передплатіть зараз на 12 місяців лише за 559 грн.

Передплатити зараз
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: