Нафтогаз і Газпром мають претензії один до одного на $50 млрд

Загальний обсяг претензій Нафтгаза України і Газпрому у Стокгольмському суді становить близько $50 млрд, передає Інтерфакс-Україна
"Загальна вартість обох судових позовів в трибуналі в Стокгольмі становить близько $50 млрд", – заявив глава Нафтогазу Андрій Коболєв. Він закликав з обережністю коментувати, оцінювати або приймати рішення з газових питань і реорганізації компанії, оскільки це може негативно відобразитися на рішення арбітражу. Нафтогаз вимагає від
коментувати
Коболєв заявив, що компанія вимагає від Газпрому передачу транзитного контракту на нового оператора
Фото: Андрій Коболєв / Facebook

Коболєв заявив, що компанія вимагає від Газпрому передачу транзитного контракту на нового оператора

Загальний обсяг претензій Нафтгаза України і Газпрому у Стокгольмському суді становить близько $50 млрд, передає Інтерфакс-Україна.

"Загальна вартість обох судових позовів в трибуналі в Стокгольмі становить близько $50 млрд", – заявив глава Нафтогазу Андрій Коболєв.

Він закликав з обережністю коментувати, оцінювати або приймати рішення з газових питань і реорганізації компанії, оскільки це може негативно відобразитися на рішення арбітражу.

Нафтогаз вимагає від російської сторони повернути переплату за газ, зниження ціни закупівлі за контрактом на майбутнє і скасування принципу "бери або плати". Україна вимагає використання принципу "качай або плати", а також гарантії щорічного транзиту за контрактом до кінця терміну угоди і розблокування віртуальних потоків газу з Європою.

Нагадаємо, що Міністерство енергетики та вугільної промисловості України заявило, що не буде вирішувати газові питання з російською стороною, поки не завершиться суд у Стокгольмі.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: