Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

НАБУ отримало доступ до банківських документів ДТЕК Ахметова

3 липня, 13:02
1096
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Cуд надав доступ до банківських документів компаній Ахметова

Солом'янський райсуд дозволив детективам Національного антикорупційного бюро (НАБУ) отримати доступ до банківських документів ДТЕК Дніпроенерго і ДТЕК Східенерго у Першому українському міжнародному банку.

Про це йдеться у рішенні суду.

Таким чином, НАБУ отримало доступ до даних рахунків зазначених компаній, випискам щодо руху грошей на рахунках, даних про платежі та їх призначення.

НАБУ також у судовому клопотанні зазначило, що протягом 2016-2017 років чиновники Нацкомісії регулювання енергетики та комунальних послуг приймали рішення в інтересах холдингу ДТЕК.

Розслідуванням детективів встановлено, що постановами НКРЕКП від 29 квітня 2016 року №769 та від 29 січня 2016 року №2385 встановлено алгоритм розподілу коштів між виробниками електричної енергії за відпущену електроенергію і проведення розрахунків за електричну енергію, спожиту вугледобувними підприємствами, в результаті чого необґрунтовано надавалися переваги підприємствам холдингу ДТЕК.

Дії чиновників НКРЕКП НАБУ кваліфікує за ч. 2 ст. 364 КК України, як зловживання службовим становищем.


ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися