Міноборони закупило дизпаливо за суттєво завищеними цінами

Міністерство оборони України переплатило близько 100 млн гривень компанії Трейд Коммодити через завищення цін при поставці 66 тис. тонн палива для потреб армії
Про це написав на своїй сторінці у Facebook директор консалтингової компанії А-95 Сергій Куюн. "За моїми попередніми підрахунками Міноборони переплатило на цьому обсяг нафтопродуктів близько 100 млн гривень. Притому ще в травні було зрозуміло, що "розвод" з підвищенням ціни буде", – написав він. Читайте також: Австралія зацікавилася
коментувати
Поставки дизпалива в Міноборони здійснювались за завищеними цінами
Фото: pixabay / Pavlofox

Поставки дизпалива в Міноборони здійснювались за завищеними цінами

Міністерство оборони України переплатило близько 100 млн гривень компанії Трейд Коммодити через завищення цін при поставці 66 тис. тонн палива для потреб армії.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook директор консалтингової компанії А-95 Сергій Куюн.

"За моїми попередніми підрахунками Міноборони переплатило на цьому обсяг нафтопродуктів близько 100 млн гривень. Притому ще в травні було зрозуміло, що "розвод" з підвищенням ціни буде", – написав він.

Нагадаємо, що компанія Трейд Коммодити у квітні виграла тендер Міноборони на постачання 66 тис. тонн бензину, дизельного палива й авіагасу. Підписання відбулося в травні. При цьому, постачання нафтопродукту здійснювалася вже за іншими цінами: після підписання договору в рамках переговорної процедури ціни палива були підвищені на 12-17%.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: