МЕРТ з 15 серпня тимчасово може "відпустити" ціни на продукти харчування

Пілотний проект, за яким скасовується держрегулювання цін на продукти харчування і послуги в торгових об'єктах, можуть запустити з 15 серпня, передає Інтерфакс-Україна
Він буде діяти 3-4 місяці. Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) пропонує призупинити регулювання цін на дитяче харчування, хліб, борошно, цукор, крупи, м'ясо-молочні продукти, яйця, соняшникову олію та інші продукти харчування. Крім того, проект постанови міністерства передбачає скасування регулювання плати за послуги, що
коментувати
МЕРТ пропонує призупинити регулювання цін на дитяче харчування, хліб, борошно, цукор, крупи, м'ясо-молочні продукти, яйця, соняшникову олію та інші продукти харчування
Наталія Кравчук / НВ

МЕРТ пропонує призупинити регулювання цін на дитяче харчування, хліб, борошно, цукор, крупи, м'ясо-молочні продукти, яйця, соняшникову олію та інші продукти харчування

Пілотний проект, за яким скасовується держрегулювання цін на продукти харчування і послуги в торгових об'єктах, можуть запустити з 15 серпня, передає Інтерфакс-Україна.

Він буде діяти 3-4 місяці.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) пропонує призупинити регулювання цін на дитяче харчування, хліб, борошно, цукор, крупи, м'ясо-молочні продукти, яйця, соняшникову олію та інші продукти харчування.

Крім того, проект постанови міністерства передбачає скасування регулювання плати за послуги, що надаються у торговельних об'єктах, на продовольчих і непродовольчих ринках, а також цін і рентабельності за оренду торгових приміщень.

Державна служба статистики повинна буде до 15 листопада цього року провести моніторинг цін на зазначений перелік продуктів та послуг, а потім подати результати в МЕРТ.

Проект спрямований на спрощення процедури зміни цін у залежності від ситуації на ринку. Це дозволить виробникам швидше реагувати на ці зміни.

У міністерстві вважають, що надмірне адміністративне регулювання стримує залучення інвестицій у модернізацію вітчизняного виробництва харчування і будівництво нових технологічних ліній.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: