МЕРТ планує розширити обов'язкове використання ProZorro.Продажі

0 коментувати
Максим Нефьодов сподівається, що в 2017 році буде можливість використовувати систему ProZorro.Продажі для малої приватизації та оренди державного і комунального майна

Максим Нефьодов сподівається, що в 2017 році буде можливість використовувати систему ProZorro.Продажі для малої приватизації та оренди державного і комунального майна

Система ProZorro.Продажі з 2017 року почне в обов'язковому порядку використовуватися для організації продажів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, а також її планується застосувати для малої приватизації та відбору орендарів державного та комунального майна

Про це повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми дуже сподіваємося, що в 2017 році ми також зможемо використовувати систему ProZorro.Продажі для малої приватизації та оренди державного та комунального майна", – сказав він.

Крім того, Нефедов зазначив, що в планах на наступний рік завершення інтеграції системи держзакупівель ProZorro з Єдиним державним реєстром підприємств та фізосіб-підприємців.

"Я вірю в те, що ми її (інтеграцію – ред.) успішно закриємо в 2017 році, точно також як інтеграцію з реєстрами ГФС і МВС", - сказав заступник міністра.

За його словами, ведеться робота над системою ризик-менеджменту, яка дозволяла б обробляти понад 500 Гб інформації щомісяця, що надходить в ProZorro.

"Наша мета – робити автоматичний моніторинг, знаходити ризиковані тендери ще до їх проведення", – пояснив Нефьодов.

Згідно з даними Мінекономрозвитку, ДП Прозорро за підсумками дев'яти місяців 2016 року збільшило виручку від реалізації в 2,3 рази порівняно з аналогічним періодом минулого року – до 28,23 млн грн, а його чистий прибуток склав 9,85 млн грн порівняно з 2,15 млн грн за аналогічний період минулого року.

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: