ЛАЗ бере участь у міжнародних тендерах

Сіті Транспорт Груп, що управляє компанією Львівські автобусні заводи (ЛАЗ), бере участь в тендерах та веде прямі переговори на поставку транспорту на суму близько $260 млн
Про це заявила прес-служба компанії. Зараз ЛАЗ веде переговори на поставку понад 550 автобусів та 120 тролейбусів. Український виробник разом з Solaris, Mercedes, Iveco бере участь у міжнародних тендерах на закупівлю автобусів для Косово, Тбілісі (Гузія) і Кіто (Еквадор). Балканській республіці ЛАЗ запропонував 12-метровий автобус. Сума
коментувати
У минулому році ЛАЗ домовився про постачання 289 автобусів в Каїр (Єгипет)
Фото: архів ЛАЗ

У минулому році ЛАЗ домовився про постачання 289 автобусів в Каїр (Єгипет)

Сіті Транспорт Груп, що управляє компанією Львівські автобусні заводи (ЛАЗ), бере участь в тендерах та веде прямі переговори на поставку транспорту на суму близько $260 млн.

Про це заявила прес-служба компанії.

Зараз ЛАЗ веде переговори на поставку понад 550 автобусів та 120 тролейбусів.

Український виробник разом з Solaris, Mercedes, Iveco бере участь у міжнародних тендерах на закупівлю автобусів для Косово, Тбілісі (Гузія) і Кіто (Еквадор).

Балканській республіці ЛАЗ запропонував 12-метровий автобус. Сума контракту становить 7,2 млн євро за 30 машин.

У столицю Грузії планується поставка 175 автобусів. Можливо їх кількість зросте до 195 машин. Загальна сума контракту – 40 млн євро.

Крім того, компанія бере участь у тендері на закупівлю 40 автобусів для еквадорської столиці на суму близько $40 млн.

Сіті Транспорт Груп заявляла, що в червні минулого року уклала угоду на поставку протягом року 289 автобусів для транспортної служби Каїра (Єгипет).

Нагадаємо, ЛАЗ анонсував випуск нового трамвая, оснащеного Wi-Fi.

Раніше НВ повідомляло, що у зв'язку з прийняттям Верховною Радою закону про держзакупівлі українські компанії отримали доступ до державних тендерів за кордоном.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: