Коломойський пояснив, чому міноритарії зірвали засідання наглядової ради Укрнафти

коментувати
Ігор Коломойський пояснив причини зриву засідання акціонерів Укрнафти

Ігор Коломойський пояснив причини зриву засідання акціонерів Укрнафти

Олігарх Ігор Коломойський узгодив з своїми представниками рішення про те, щоб не прийти на засідання наглядової ради Укрнафти 22 червня, за порадою своїх юристів, повідомляє Українська правда.

"Ми попередили Нафтогаз, що не будемо брати участь у наглядовій раді, оскільки нам так порадили наші юристи, які займаються зараз процесом в Стокгольмі. На наглядову раду виносилося кілька питань, які можуть послабити нашу позицію в суді", – сказав Коломойський.

Нагадаємо, 22 червня засідання наглядової ради Укрнафти не відбулося через відсутність кворуму. На цьому засіданні акціонери планували обговорити деталі фінансового оздоровлення компанії та програму дій досудової санації.

Міноритарні акціонери Укрнафти, підконтрольні структурам Коломойського, які володіють понад 40% акцій компанії, 22 липня 2015 року подали позов на Україну до Стокгольмського арбітражу по газовим питанням та до британського суду. Останній стосується прав акціонерів. Сума судових претензій групи Коломойського до України – $5 млрд. 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: