Китайці куплять Syngenta за $43 млрд

коментувати
Купівля Syngenta дозволить китайській ChemChina реалізувати урядову стратегію збільшення виробництва продуктів харчування в країні

Купівля Syngenta дозволить китайській ChemChina реалізувати урядову стратегію збільшення виробництва продуктів харчування в країні

Комітет з іноземних інвестицій США (CFIUS) схвалив купівлю швейцарського виробника засобів захисту рослин і насіння Syngenta AG за $43 млрд, повідомляє latifundist.

Покупцем виступить китайська держкомпанія China National Chemical Corp. (ChemChina). Операція буде частково профінансована за рахунок кредиту банківської групи HSBC, а також китайським банком CITIC, швейцарським Credit Suisse, і міжнародними Rabobank і UniCredit.

Повідомляється, що купівля Syngenta дозволить китайській ChemChina реалізувати урядову стратегію збільшення виробництва продуктів харчування в країні.

При цьому наголошується, що вартість придбання в чотири рази перевищує суми усіх попередніх покупок уряду Китаю на міжнародному ринку. Але так як Syngenta працює в багатьох країнах світу, прозорість і умови покупки будуть перевіряти десятки регуляторів.


Syngenta AG – швейцарська компанія, один із лідерів у галузі виробництва засобів захисту рослин та насінництва. Утворена у листопаді 2000 року в результаті об'єднання агроподразделений фірм Novartis AG та AstraZeneca Plc. Штаб-квартира компанії знаходиться в Базелі (Швейцарія). Компанія працює в 90 країнах світу.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: