Китайці хочуть зайнятися переробкою сміття в Закарпатті

Китайська компанія China Western Power Industrial Co Ltd розглядає Закарпаття як місце для будівництва сміттєпереробного заводу
Про це повідомляє Прозахид. Представник компанії обговорили питання утилізації відходів з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем. "Наші заводи розташовані в усьому світі. Зазвичай ми будуємо об'єкти, застосовуючи ВОТ-модель. Тобто проектуємо, будуємо, експлуатуємо певну кількість років, а потім передаємо в комунальну власність. Інвестиції
коментувати
Представники компанії обговорили питання утилізації відходів з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем.
Фото: Прозахид

Представники компанії обговорили питання утилізації відходів з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем.

Китайська компанія China Western Power Industrial Co Ltd розглядає Закарпаття як місце для будівництва сміттєпереробного заводу.

Про це повідомляє Прозахид.

Представник компанії обговорили питання утилізації відходів з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем.

"Наші заводи розташовані в усьому світі. Зазвичай ми будуємо об'єкти, застосовуючи ВОТ-модель. Тобто проектуємо, будуємо, експлуатуємо певну кількість років, а потім передаємо в комунальну власність. Інвестиції такого плану ми розглядаємо тепер в Закарпатті", – заявив віце-президент китайської кампанії Ян Ксяндонг.

За його словами, в майбутньому ще чекає огляд місця, зустрічі з експертами, розробка генплану тощо.

Це не перший випадок прояву інтересу зарубіжних компанії до цього регіону України. Раніше Бізнес НВ повідомляло, що польська компанія Green Factory Holding планує орендувати 500 га землі у Закарпатській області для вирощування овочів.


China Western Power Industrial Co Ltd – найбільша компанія в Китаї, яка спеціалізується на будівництві сміттєпереробних заводів.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: