Київстар вийде на ринок грошових переказів

Компанія Стармані, дочірнє підприємство оператора Київстар, отримала ліцензію Національного банку України на здійснення переказу коштів у національній валюті
Про це повідомила прес-служба Київстару. Стармані планує надати можливість клієнтам мобільного оператора оплачувати товари і послуги, а також переказувати кошти прямо з мобільного рахунку. "У нас великі плани і амбіції в цьому напрямку, і скоро ми розповімо про новий проект. Наприклад, наша послуга "мобільні гроші" динамічно розвивається. За три
коментувати
Київстар виходить на ринок фінансових послуг

Київстар виходить на ринок фінансових послуг

Компанія Стармані, дочірнє підприємство оператора Київстар, отримала ліцензію Національного банку України на здійснення переказу коштів у національній валюті.

Про це повідомила прес-служба Київстару.

Стармані планує надати можливість клієнтам мобільного оператора оплачувати товари і послуги, а також переказувати кошти прямо з мобільного рахунку.

"У нас великі плани і амбіції в цьому напрямку, і скоро ми розповімо про новий проект. Наприклад, наша послуга "мобільні гроші" динамічно розвивається. За три роки сервісом скористалося близько 1 мільйона абонентів Київстар, які здійснили понад 4 млн транзакцій", – повідомляє начальник департаменту мобільних фінансових послуг та казначейства Київстар Тарас Горкун.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: