Київстар подав документи для виходу на фінансовий ринок

0 коментувати
Розплатитися за товари можна буде відправляючи команду з будь-якого мобільного телефону
Фото: pixabay/JESHOOTS

Розплатитися за товари можна буде відправляючи команду з будь-якого мобільного телефону

Компанія Київстар подала до Національного банку України (НБУ) документи для отримання статусу "оператора платіжної інфраструктури" дочірньої компанії Старманія

Про це повідомив президент компанії Петро Чернишов на своїй Facebook-сторінці.

"Це означає, що, якщо клієнт буде використовувати гроші з мобільного рахунку на покупку квитків або квітів, вони не будуть обкладатися митом у пенсійний фонд", - повідомив Чернишов.

За його ловами, жителям сіл не потрібно буде шукати банківські відділення, щоб купити щось по безналу - досить просто поповнити рахунок. Він також додав, що жителям міст можна буде платити за товари, просто відправляючи команду з будь-якого мобільного телефону.

Крім того, Чернишов нагадав, що влітку Кабмін зробив перший крок для появи в Україні ринку мобільних платежів, прийнявши кілька постанов, які дозволяють повертати клієнтам кошти з рахунків мобільних операторів і використовувати їх для проведення платежів.

Нагадаємо, що у червні 2016 року компанія Старманія, дочірнє підприємство оператора Київстар, отримала ліцензію Національного банку України на здійснення переказу коштів у національній валюті.

Старманія планує надати можливість клієнтам мобільного оператора оплачувати товари і послуги, а також переводити гроші прямо з мобільного рахунку.

Оператор анонсував вихід на ринок фінансових послуг спочатку до кінця 2016 року, потім - на початку 2017 року. Передбачалося, що цей вихід буде здійснюватися поетапно: на першому етапі - перекази коштів населення і платежі на користь третіх осіб.

Однак, пізніше Київстар зіткнувся з низкою перешкод при запуску фінансових послуг.


Київстар - найбільший український оператор мобільного зв'язку, який обслуговував на кінець червня цього року 26,1 млн абонентів. Його виручка за перше півріччя 2017 року збільшилася на 10,8% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року - до 7,9 млрд грн.

Акціонер Київстару - група Veon Ltd. (раніше - VimpelCom ltd). Акції групи перебувають у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ.

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: