Керівників великої мережі супермаркетів спіймали на спонсоруванні бойовиків Донбассу

МВС запідозрила регіональних менеджерів групи компаній Амстор (відома мережа супермаркетів) у фінансуванні терористичної організації "ДНР"
У міністерстві повідомили, що керівники компанії у Донецьку та Донецькій області неодноразово передавали їжу і транспорт бойовикам в обмін на можливість безперешкодної діяльності своєї мережі супермаркетів, а також перейменували її на тимчасово окупованій території, щоб не сплачувати податки в Україні. Одного з посадовців оголошено в розшук.
коментувати
Амстор на Мінському масиві у Києві

Амстор на Мінському масиві у Києві

МВС запідозрила регіональних менеджерів групи компаній Амстор (відома мережа супермаркетів) у фінансуванні терористичної організації "ДНР".

У міністерстві повідомили, що керівники компанії у Донецьку та Донецькій області неодноразово передавали їжу і транспорт бойовикам в обмін на можливість безперешкодної діяльності своєї мережі супермаркетів, а також перейменували її на тимчасово окупованій території, щоб не сплачувати податки в Україні.

Одного з посадовців оголошено в розшук.

У правоохоронців є докази постачання харчів на блокпости та базу бойового підрозділу Кальміус, а також іншим воєнізованим підрозділам "ДНР", які базувались поблизу Донецького аеропорту. Амстор також розширював свою мережу за рахунок силового захоплення торгівельних приміщень інших мереж на тимчасово окупованій території Донецької області.

Для ухилення від податків мережу супермаркетів в зоні АТО перейменували на Мультиторг, що зареєстрована в "ДНР" та сплачує податки бойовикам. 

Взимку 2014-15-го года комапнію Амстор охопив корпоративный конфлікт між співласниками, через що точки мережі супермаркетів певний час не працювали. 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: