Кабмін доручив збільшити запаси палива ТЕС і ТЕЦ

Кабінет міністрів України (КМУ) розпорядився до 1 листопада цього року накопичити на складах теплових електростанцій (ТЕС) та теплоелектроцентралей (ТЕЦ) 133 тис. тонн мазуту в якості резервного палива
Про це йдеться в розпорядженні № 638-р від 31 серпня 2016 року, оприлюдненому на сайті уряду. Читайте також: Вугільний пил. На ТЕС виникли проблеми з паливом "Розробити і затвердити графік накопичення мазуту як резервного палива на складах теплових електростанцій і теплоелектроцентралей станом на 1 листопада 2016 в обсязі 133 тис. тонн",
коментувати
До 1 листопада на складах ТЕС і ТЕЦ повинні накопичити резервне паливо

До 1 листопада на складах ТЕС і ТЕЦ повинні накопичити резервне паливо

Кабінет міністрів України (КМУ) розпорядився до 1 листопада цього року накопичити на складах теплових електростанцій (ТЕС) та теплоелектроцентралей (ТЕЦ) 133 тис. тонн мазуту в якості резервного палива.

Про це йдеться в розпорядженні № 638-р від 31 серпня 2016 року, оприлюдненому на сайті уряду.

"Розробити і затвердити графік накопичення мазуту як резервного палива на складах теплових електростанцій і теплоелектроцентралей станом на 1 листопада 2016 в обсязі 133 тис. тонн", – повідомляється в документі.

Доручення КМУ віддав Міненерговугілля та Національної комісії у сферах регулювання електроенергетики та комунальних послуг (НКРЭКП).

Станом на 7 вересня, запаси мазуту на ГК ТЕС складають 30,8 тис. тонн, свідчать дані Укренерго.

 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: