Євростандарти контролю за продуктами прийдуть в Україну протягом 3 років

коментувати
За словами Лапи, вже реалізовано 30-40% необхідних системних змін
Фото: agropolit

За словами Лапи, вже реалізовано 30-40% необхідних системних змін

До 2019 року Україна має перейти на європейські стандарти контролю якості харчових продуктів.

Про це повідомляє Укрінформ, посилаючись на інтерв'ю голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи газеті Урядовий кур'єр.

"З 2017 року систему НАССР обов'язково повинен впровадити великий бізнес, а до 2019-го – всі суб'єкти господарювання (не тільки виробники, але й оператори харчового ринку, реалізатори, логісти)", – сказав Лапа.


НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points)  це концепція, що передбачає систематичну ідентифікацію, оцінку і управління небезпечними чинниками, що суттєво впливають на безпеку продукції становить.


За його словами, вже реалізовано 30-40% необхідних системних змін. Через нову редакцію закону "Про основні засади та вимоги до безпеки і якості харчових продуктів" об'єднані ветеринарна та санітарна складові, що відповідає сучасним вимогам.

Також до другого читання готуэться законопроект "Про держконтроль, що здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про безпечність та якість харчових продуктів та кормів, здоров'я та благополуччя тварин". Якщо його ухвалять, буде "закрито" половина необхідних базових змін.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: