Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Італійська компанія призупинила співпрацю з Роснефтю в Чорному морі - ЗМІ

2 квітня, 14:12
665
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Як повідомили джерела, Eni заморозила проект в Чорному морі через санкції

Найбільша італійська нафтогазова компанія Eni вирішила заморозити спільні роботи на шельфі Чорного моря через санкції США та Європейського Союзу (ЄС).

Про це повідомили джерела РБК.

Компанія повідомила Роснефть про припинення співпраці за цим проектом на тлі санкцій США, пояснило джерело, близьке до Роснефті і Eni.

Це підтвердило джерело, близьке до Роснефті, і співрозмовник в сервісній компанії, який знає це від працівників Роснефті.

За словами керівника Федерального агентства з надрокористування (Роснадра) Євгена Кисельова, геологорозвідувальна діяльність Роснефті на ділянці Вал Шатського припинена на час дії санкцій, поки не з'явиться необхідне для цього технологічне обладнання.

Геологорозвідку на цій ділянці фінансувала та проводила Eni. А в березні бурова Scarabeo 9, яка належить "дочці" Eni - Saipem, пробурила одну свердловину.

Нагадаємо, що раніше найбільша американська приватна нафтогазова компанія ExxonMobil прийняла рішення про вихід зі спільних підприємств з Роснефтю в зв'язку з санкціями, які діють в США і ЄС щодо енергетичного сектора Росії.

Відзначимо, що в 2014 році США і ЄС ввели санкції відносно російського енергетичного сектора. У другій половині 2017 року США уточнили й розширили санкції, які забороняють передачу Росії передових технологій, в тому числі пов'язаних з бурінням на шельфі.


Компанія Eni - один із стратегічних партнерів Роснефті в освоєнні континентального шельфу РФ, зокрема Баренцева і Чорного морів.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися