Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Іноземні кредитори можуть зупинити кредитування Нафтогазу

25 вересня 2017, 20:52
25
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Глава Нафтогазу стурбований можливою зупинкою кредитування компанії через звільнення спостережної ради

Фото: НВ

У компанії заявили, що відсутність наглядової ради може вплинути в тому числі й на припинення роботи з нею кредиторів

Є серйозний ризик, що відсутність наглядової ради може заблокувати будь-яке цивілізоване кредитування компанії. Про це заявив у інтерв'ю журналу Новое Время голова правління НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв.

"І справа не тільки в тому, що Європейський банк реконструкції та розвитку підтримує реформу і що це умова кредитного договору, – вважає Коболєв.–З огляду на історію Нафтогазу до 2014 року, будь-який кредитор захоче бути впевненим, що ці кошти підуть на правильні цілі, що не будуть куплені чергові вишки Бойка".

За словами Коболєва, незалежні директори пішли з дуже відвертими формулюваннями: "Думаю, що в такій ситуації кредитори будуть не готові продовжувати кредитування. Як мінімум до відновлення незалежної наглядової ради, відібраної на основі прозорого конкурсу, відповідно до західних стандартів".

Нагадаємо, 19 вересня останні незалежні члени наглядової ради компанії прийняли рішення піти у відставку. Своє рішення вони пов'язують зі згортанням реформ з боку уряду.

Серед інших причин вони вказують на втручання Кабміну в діяльність Укртрансгазу, включно з рішенням щодо призначень на посади голови правління та інших працівників, а також у плани поділу Нафтогазу (анбандлінг).

Крім того, члени наглядової ради посилаються на втручання уряду в питання діяльності Укргазвидобування, а також на відсутність затвердженого фінансового плану групи на 2017 рік з боку Кабміну.

Повне інтерв'ю з головою правління Нафтогазу Андрієм Коболєвим читайте у свіжому номері журналу Новое Время – №34 від 22 вересня 2017 року.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися