Індонезія значно розширила список продукції для поставок з України

Посольство України в республіці Індонезія спільно з Держпродспоживслужбою розширили перелік сільськогосподарських товарів, дозволених до експорту з України в Індонезію
Про це повідомили в Раді експортерів і інвесторів при МЗС України. Зазначається, що до раніше дозволених пшениці і яблук було додано ще 14 типів продукції: цибуля, часник, черешня, картопля, морква, кукурудза, кукурудзяне борошно, ячмінь, овес, жито, житнє борошно, сорго, соя й горох. Читайте також: Краматорський машинобудівний завод знайшов
коментувати
До раніше дозволених пшениці і яблук було додано ще 14 типів продукції
Фото: pixabay / josealbafotos

До раніше дозволених пшениці і яблук було додано ще 14 типів продукції

Посольство України в республіці Індонезія спільно з Держпродспоживслужбою розширили перелік сільськогосподарських товарів, дозволених до експорту з України в Індонезію.

Про це повідомили в Раді експортерів і інвесторів при МЗС України.

Зазначається, що до раніше дозволених пшениці і яблук було додано ще 14 типів продукції: цибуля, часник, черешня, картопля, морква, кукурудза, кукурудзяне борошно, ячмінь, овес, жито, житнє борошно, сорго, соя й горох.

При цьому, для експорту до Індонезії зазначених типів продукції, походженням з України, обов’язковим є отримання Сертифікату про аналіз (Certificate of Analysis), який видається сертифікованим індонезійською стороною органом - Одеською прикордонною державною контрольно-токсикологічною лабораторією, із зазначенням граничних показників вмісту пестицидів, мікотоксинів, важких металів та бактерій для кожного типу продукції.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: