ДФС зобов'язали врахувати 2 млрд куб. м газу як податкову заставу - Укрнафта

Окружний адміністративний суд Києва зобов'язав Державну фіскальну службу України (ДФС) прийняти 2 млрд. куб. м природного газу, який видобули у 2006 році як податкову заставу від Укрнафти
Про це повідомляє прес-служба компанії. Рішення набуло чинності в четвер, 4 серпня. "Укрнафта очікує швидких дій з боку ДФС, оскільки дане рішення допоможе компанії повністю вирішити проблеми з "історичної" податковою заборгованістю", – заявили в Укрнафті. Укртрансгаз намагається стягнути зазначений обсяг газу з компанії. Згідно з даними
коментувати
Рішення набуло чинності в четвер, 4 серпня

Рішення набуло чинності в четвер, 4 серпня

Окружний адміністративний суд Києва зобов'язав Державну фіскальну службу України (ДФС) прийняти 2 млрд. куб. м природного газу, який видобули у 2006 році як податкову заставу від Укрнафти.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Рішення набуло чинності в четвер, 4 серпня.

"Укрнафта очікує швидких дій з боку ДФС, оскільки дане рішення допоможе компанії повністю вирішити проблеми з "історичної" податковою заборгованістю", – заявили в Укрнафті.

Укртрансгаз намагається стягнути зазначений обсяг газу з компанії.

Згідно з даними Нафтогазу України, Укртрансгаз не укладав з Укрнафтою договір зберігання цих 2 млрд куб. м. газу, не брав у компанії відповідні обсяги газу на зберігання і, відповідно, не має підстав передавати такі обсяги газу Укрнафті.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: