Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Генпрокуратура обіцяє суд над керівництвом Нацбанку, МЕРТ і Нафтогазу

15 грудня 2016, 16:13
268
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Заступник генпрокурора зазначив, що наступними у черзі значна кількість як колишніх, так і нинішніх чиновників

Заступник генерального прокурора Євген Єнін анонсує найближчим часом передачу до суду справ проти керівників Національного банку України, НАК Нафтогаз України і Міністерства економічного розвитку і торгівлі, передає УНІАН

"Сьогодні ми можемо говорити, що немає недоторканних. На лаві підсудних буквально вже найближчим часом з'являться керівники Національного банку, Міністерства економіки, Нафтогазу, керівництво комерційних банків, а також державних агентств", - сказав він.

За словами Єніна, ніхто не буде сумніватися, що тема повернення активів, переслідування тих, хто продовжує грабувати країну навіть сьогодні, через три роки після Революції гідності, є одним з найбільш кричущих викликів для української державності.

"Тільки за цей рік слідчими Генеральної прокуратури до суду подано близько 800 обвинувальних вироків по справах, де мова йде про корупцію", - зазначив він.

Як стверджує заступник генпрокурора, це більше, ніж половина від загальної кількості обвинувальних вироків, поданих сукупно всіма слідчими органами України.

"Сьогодні ми очікуємо вердикти щодо першого заступника Миколаївської обласної адміністрації, колишнього міністра юстиції, колишнього заступника міністра охорони здоров'я, заступників керівників прокуратури та керівників прокуратури різних регіональних і місцевих ланок і багатьох інших", - сказав Єнін.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися