Дослідження показало, яких продуктів стали менше їсти українці

коментувати
Урожай з городу став непоганою підмогою для збіднілих українців
Фото: Dima Shiron via Flickr

Урожай з городу став непоганою підмогою для збіднілих українців

Фахівці аграрного ринку з'ясували, яким чином українці скоротили структуру свого раціону.

Як розповіли НВ в Українському клубі аграрного бізнесу, за перше півріччя 2015 року ціни на продукти харчування зросли в середньому на 46% щодо аналогічного періоду попереднього року, тоді як середня заробітна плата зросла лише на 15%.

Розрив між зростанням цін і рівнем платні призвів до того, що українці стали споживати менше порівняно дорогих товарів - риби і рибних продуктів (на 24%), плодів, ягід та винограду (на 7%), м'ясних продуктів (на 3%) і цукру (на 2%).

За словами експертів, населення перейшло на продукцію, вирощену на власних городах, або таку, яка є найбільш дешевою.

"Порівнюючи рекомендації Міністерства охорони здоров'я України на відповідність обґрунтованих і фактичних норм споживання основних продуктів харчування на душу населення, можна відзначити значне відхилення від норми риби та рибних продуктів - менше на 45%, плодів, ягід та винограду - на 42%, молока та молочних продуктів - на 41%, м'ясних продуктів - на 35%, а також цукру - на 4%", - пояснив Ігор Остапчук, керівник експертної групи асоціації Український клуб аграрного бізнесу.

За оцінками аналітиків, до кінця поточного року ця тенденція тільки посилиться. Серед іншого, вони пророкують зменшення споживання риби (збільшення ціни на 69% в 1 півріччі 2015 року), фруктів (+ 95%), яєць (+ 73%), хлібних продуктів (+ 66%) і м'яса (+ 35%).

Новоє Врємя

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: