Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

"Донька" бельгійської компанії виграла тендер в Південному

24 квітня 2017, 16:19
160
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

"Донька" бельгійської DEME Group перемогла в тендері на реконструкцію морського підхідного каналу порту "Південний"

Фото: порт Південний

Компанія Novadeal LTD, "донька" DEME Group (Бельгія), стала переможцем аукціону в рамках відкритого конкурсу на реалізацію робіт по проекту Реконструкція морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходів до глибоководних причалів морського порту Південний запропонувавши послугу за 586 млн грн проти очікуваної ціни 839,606 млн грн

Згідно з результатами аукціону, що відбувся в понеділок, початкова ціна пропозиції компанії спочатку не була мінімальною – 818,05 млн грн, передає Інтерфакс-Україна.

У найближчого конкурента - China Harbour Engineering Company LTD (Китай) - пропозиція склала 747,25 млн грн.

У першому раунді китайська компанія зберегла ціну, а Novadeal LTD знизила її до 710,5 млн грн. У другому раунді Novadeal LTD встановила ціну 671,5 млн грн, а China Harbour Engineering Company – 671,685 млн грн. Третій раунд китайська компанія завершила з ціною 586,045 млн грн а Novadeal LTD – з переможною ціною в 586 млн грн.

Таким чином, ціна закупівлі знизилась на 30% у порівнянні з початковою.

Нагадаємо, що процедуру кваліфікації пройшли компанії, що спеціалізуються на днопоглиблення, - China Harbour Engineering Company LTD, Private Limited Liability Company Boskalis International BV (Нідерланди), Jan De Nul nv (Бельгія), дочірнє підприємство Ван Оорд Україна компанії Ван Оорд Дреджинг Енд Марін Контракторс Б. В (Нідерланди), Novadeal LTD. Проект передбачає проведення днопоглиблення на підхідному каналі порту до 21 метра і у глибоководних причалів ДП МТП Південний до 19 метрів.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися