Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Бориспіль передумав розконсервувати термінал для лоукостерів

18 липня 2017, 09:07
4316
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

На розконсервацію терміналу F піде близько 70-80 млн грн, але станеться це не у 2018 році

Фото: kyivcity.travel

Аеропорт Бориспіль не планує у 2018 році розконсервацію терміналу F під лоукост авіакомпанії

У фінансовому плані на 2018 рік міжнародного аеропорту Бориспіль коштів на розконсервацію терміналу F під лоукост не передбачатимуть, однак можуть відкрити термінал В.

Про це повідомив гендиректор міжнародного аеропорту Бориспіль Павло Рябікін, передає Укрінформ.

"Ми вже розуміємо, що на період, поки буде здійснюватись розвиток терміналу D, нам обов'язково потрібно допоміжна взаємодія з одним із заморожених терміналів. На сьогодні ситуація така, що в режимі stand-bу у нас знаходиться термінал В, який відкривається для чартерних і сезонних програм (зокрема, це були хасидскі паломники). Його можна протягом лічених днів запустити в роботу. З терміналом F ситуація складніша, тому що при переселенні з F в D звідти була вилучення частина обладнання", - розповів Рябикин.

За його словами, на розконсервацію терміналу F піде близько 70-80 млн грн, але станеться це не у 2018 році.


..


"У нас є програма, коли протягом 120 днів ми можемо його розконсервувати і відповідно проінвестувати за ці 120 днів близько 70-80 млн грн. У цій ситуації ми на 2018 рік поки розконсервацію не плануємо, тому що у нас є термінал В, готовий включитися в роботу. І якщо буде приріст перевізників, які себе позиціонують в лоукост-сегменті, тоді вже в наступному році ми будемо планувати внесення коштів на його розконсервацію, але вже не у 2018 році ", - підсумував він.

Раніше Рябикин заявляв, що може розконсервувати термінал F при наявності необхідної кількості рейсів лоу-кост авіакомпаній в аеропорт.

"Як тільки ми зрозуміємо, що є 15 рейсів лоу-кост компаній в день, відкриємо для них термінал F, інакше це буде збитковий термінал. Ймовірно, відкриття терміналу відбудеться до літньої навігації 2018 року, але рейси повинні бути забезпечені для цього", - говорив він.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися