Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Бориспіль має намір роздавати авіакомпаніям знижки до 80%

11 травня 2017, 12:40
583
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Бориспіль хоче дати знижку авіакомпаніям до 80%

Фото: аеропорт Бориспіль / Facebook

Міжнародний аеропорт Бориспіль представив проект нової оферти про застосування понижуючих коефіцієнтів до аеропортових зборів при виконанні нових регулярних міжнародних польотів

Максимальну знижку пасажирського збору за зліт-посадку пропонують збільшити до 80%.

Про це повідомили на прес-конференції в Борисполі, передає ЦТС.

Як і в попередньому варіанті проекту положення про застосування понижуючих коефіцієнтів, період дії знижок для нових рейсів авіакомпаній пропонується розтягнути на чотири роки. Передбачається, що авіакомпанії зможуть розраховувати на наступні знижки: перший рік - 80%, другий рік - 60%, третій рік - 40%, четвертий рік - 20%.

Раніше у Борисполі думали над таким варіантом знижок: перший рік - 75%, другий рік - 50%, третій рік - 25%, четвертий рік - 10%. Знижка надається на зліт-посадку та збір за обслуговування пасажирів.

Як і в минулій оферти, в представленому сьогодні документі наголошується, що новим маршрут буде вважатися, якщо здійснюється з Борисполя в аеропорт, в радіусі менше 100 км від якого немає іншого аеропорту, куди вже здійснюється рейс з Борисполя.

При цьому, гендиректор аеропорту Павло Рябікін зазначив: "Ми вимагаємо, щоб перевізник відобразив цю знижку в ціні свого квитка. Ми не хочемо, щоб перевізник за рахунок нашої знижки нарощував свій прибуток".

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися