Банківський сектор став повністю прозорим - НБУ

Заступник голови Національного банку Владислав Рашкован заявив, що їм відомі усі кінцеві власники банків, повідомляє РБК-Україна
"На даний момент 98,7% активів банків знаходяться в "прозорих" банки, тобто банки, де ми знаємо власників", – заявив Рашкован. Він додав, що фактично такий показник можна вважати 100%, так як решта 1,3% міноритарних акціонерів у цілому по банківській системі не підпадають під вимогу розкриття. "Це досить високий показник порівняно зі
коментувати
За словами Рашкована, в цілому український показник досить высокий порівняно зі світовою практикою
Фото: архів НБУ

За словами Рашкована, в цілому український показник досить высокий порівняно зі світовою практикою

Заступник голови Національного банку Владислав Рашкован заявив, що їм відомі усі кінцеві власники банків, повідомляє РБК-Україна.

"На даний момент 98,7% активів банків знаходяться в "прозорих" банки, тобто банки, де ми знаємо власників", – заявив Рашкован.

Він додав, що фактично такий показник можна вважати 100%, так як решта 1,3% міноритарних акціонерів у цілому по банківській системі не підпадають під вимогу розкриття.

"Це досить високий показник порівняно зі світовою практикою", – уточнив Рашкован.

Як заявив заступник голови, з 2014 року ринок фактично не знав реальних власників українських банків, так як НБУ оприлюднив цю інформацію в квітні 2012 року.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: