АМКУ дозволив Кернелу скупити одразу десять агропідприємств

0 коментувати
Агрохолдинг Кернел є найбільшим виробником сонячної олії
Фото: pixabay

Агрохолдинг Кернел є найбільшим виробником сонячної олії

Антимонопольний комітет дозволив холдингу Кернел придбати контрольні пакети акцій десяти українських аграрних підприємств

Про це з посиланням на дані АМКУ, передає УНІАН.

Купівлю підприємств у Київській, Черкаській та Вінницькій областях буде нідерландській компанії Jerste B.V, яка належить Кернелу.

Зокрема, Jerste BV отримала дозвіл на придбання частки в статутному капіталі сільськогосподарських підприємств Агро Інвест Україна (м.Київ), Агро Логістика Україна (Київська обл.), Богданівське Вірфіл Лімітед (Київська обл.), Долинка-Агро (Черкаська обл.), Київська Русь Вірфіл Лімітед (Київська обл.), Колос Вірфіл Лімітед" (Київська обл.), Коритня-Агро КМ (Черкаська обл.), Лан Вірфіл Лімітед (Київська обл.), Лукашівка і К (Черкаська обл.) і Юшківці-Агро (Вінницька обл.), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариств.


Кернел – найбільший у світі виробник і експортер соняшникової олії, виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Вертикально-інтегрована структура компанії будується на тісно пов'язаних між собою бізнес-сегментах: виробництво, експорт і внутрішні продажі соняшникової олії; рослинництво; експорт зернових культур; надання послуг щодо зберігання і перевалки зерна на елеваторах і портових терміналах. З 2007 року акції компанії торгуються на WSE.

Кернел завершив 2016 ФР з чистим прибутком в $225,2 млн, що в 2,1 рази більше, ніж у 2015 ФР. Його виручка скоротилася на 14,6% - до $1,989 млрд, EBITDA – на 12,7%, до $346,4 млн.

Ми у 2020 році. Як зміниться Україна?

Цього четверга, 15 листопада, відбудеться фінальна лекція НВ з циклу "Україна 2020. Що чекає країну"

Що можемо зробити ми, щоб Україна нарешті стала успішною країною?

Прийти на лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: