Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Аеропорт Жуляни повністю розконсервував один з терміналів

3 квітня 2017, 19:16
1402
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Аеропорт Жуляни відновив повноцінну роботу внутрішнього терміналу D

Фото: kiev.vgorode.ua

З 27 березня аеропорт Київ (Жуляни) перевів приліт і виліт всіх рейсів у межах України в термінал D, призначений для обслуговування внутрішніх рейсів, відновивши повноцінну роботу цього аеровокзального комплексу

Про це повідомила прес-секретар підприємства Галина Богданенко, пише avianews.

До цього моменту з грудня 2014 року вильоти всіх внутрішніх рейсів виконувалися із спеціальної зони міжнародного терміналу А, а прильоти - в термінал D і старий термінал B.

За словами Богданенко, перенесення вильотів внутрішніх рейсів з терміналу А в термінал D дозволить звільнити необхідні потужності для обслуговування міжнародних вильотів, враховуючи прогнозоване зростання пасажиропотоку аеропорту Жуляни з 1,13 млн. осіб в 2016 році до 1,8 млн. осіб у 2017 році.

Термінал D був запущений в роботу 4 жовтня 2013 року. Однак припинення польотів з Києва у Сімферополь і Донецьк через анексію Криму і початку АТО в 2014 році, а також згортання програми внутрішніх польотів авіакомпанією Ютейр Україна призвело до значного падіння числа пасажирів внутрішніх рейсів.

Через це в грудні 2014 року аеропорт Жуляни частково законсервував даний термінал, перевівши вильоти рейсів у межах України в спеціальну зону в терміналі А.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися