Заступник голови Європарламенту знайшов слушну годину для відключення Росії від SWIFT

Віце-президент Європейського парламенту Ришард Чарнецький у Варшаві нагадав Кремлю про ризик нових санкцій Заходу при нагнітанні обстановки в Донбасі
Він упевнений, що введені раніше США і ЄС санкції, разом з падінням ціни на нафту, вже похитнули російську економіку. Віце-президент Європарламенту вважає, що зараз вдалий момент для нового тиску держав Заходу на Москву щодо агресії РФ в Україні, пише Радіо Свобода. Також Чарнецький сказав, що новим відчутним ударом по економіці Росії може стати
коментувати
Чарнецький налаштований на більш жорсткі заходи проти РФ

Чарнецький налаштований на більш жорсткі заходи проти РФ

Віце-президент Європейського парламенту Ришард Чарнецький у Варшаві нагадав Кремлю про ризик нових санкцій Заходу при нагнітанні обстановки в Донбасі.

Він упевнений, що введені раніше США і ЄС санкції, разом з падінням ціни на нафту, вже похитнули російську економіку.

Віце-президент Європарламенту вважає, що зараз вдалий момент для нового тиску держав Заходу на Москву щодо агресії РФ в Україні, пише Радіо Свобода.

Також Чарнецький сказав, що новим відчутним ударом по економіці Росії може стати відключення РФ від системи міжнародних банківських платежів SWIFT.

Віце-президент ЄП вважає, що позиція Євросоюзу щодо Росії повинна звучати голосом "Польщі та інших країн Центральної та Східної Європи". Метою цього Чарнецький назвав боротьбу з проросійським лобі, яке "активно працює як в бізнесі, так і в офіційних структурах Євросоюзу".

Раніше повідомлялося, що відключення Росії від міжнародної системи міжбанківських комунікацій SWIFT Захід розглядає як крайню санкционную міру у випадку, якщо влада країни продовжать підтримку бойовиків на сході України.

ЗМІ вже повідомляли про підготовку Росії до відключення від SWIFT.

Однак у березні всесвітня міжбанківська система SWIFT включила в раду директорів представника Росії.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Фінанси ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: