В Україні ліквідували ще один банк

0 коментувати
НБУ ліквідує банк Новий
Фото: capital.ua

НБУ ліквідує банк Новий

Національний банк України вирішив ліквідувати банк Новий

Про це йдеться в повідомленні банку в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР), передають Українські новини .

Так, на підставі рішення правління Національного банку від 31 серпня 2017 року №562-рш Про відкликання банківської ліцензії та ліквідації публічного акціонерного товариства Акціонерний Комерційний Банк Новий і рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) №3907 від 1 вересня 2017 року відкликано банківську ліцензію та введено процедуру ліквідації банку Новий.

За даними річної фінансової звітності, підтвердженої аудиторським висновком (звітом), за минулий рік вартість чистих активів становила 1,31 млрд грн, сума зобов'язань - 1,26 млрд грн, розмір власного капіталу - 48,5 млн грн.

Як зазначається, банк Новий має достатньо активів для розрахунку за його зобов'язаннями. Повідомляється, що, за попередніми розрахунками, сум, які можуть розподілятися між акціонерами після задоволення вимог кредиторів, не залишається.

Нагадаємо, що 26 червня 2017 року позачергові загальні збори акціонерів банку Новий прийняли рішення про припинення банківської діяльності установи без закриття юридичної особи.

У середині липня НБУ відніс банк Новий до категорії неплатоспроможних.

У середині серпня ТАСкомбанк Сергія Тігіпка був визнаний переможцем конкурсу ФГВФО та візьме участь у виведенні з ринку неплатоспроможного банку Новий.

23 серпня Фонд гарантування вкладів фізичних осіб підписав договори про передачу частини активів і частини зобов'язань неплатоспроможного банку Новий на користь приймаючого ТАСкомбанку.


Станом на 1 січня 2017 року найбільшим акціонером банку Новий є ДП Конструкторське бюро Південне ім. М. К. Янгеля - 18,3%, сім фізичних осіб прямо або опосередковано володіють пакетами по 9,88-9,99%.

Чисті збитки банку за перший квартал 2017 року становили 11,8 млн грн.

За даними НБУ, банк Новий на 1 квітня 2017 року за розміром активів (770,59 млн грн) посідав 58-е місце з 90 банків, які працювали на той момент, зі статутним капіталом 150 млн грн, власним капіталом 36,7 млн грн.

Нагадаємо, що Нацбанк України встановив вимогу збільшення мінімального капіталу банків до 200 млн грн до 11 липня 2017 року.

Ми у 2020 році. Як зміниться Україна?

Цього четверга, 15 листопада, відбудеться фінальна лекція НВ з циклу "Україна 2020. Що чекає країну"

Що можемо зробити ми, щоб Україна нарешті стала успішною країною?

Прийти на лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Фінанси ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: