Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Уряд задумався про докапіталізацію державних банків

26 лютого, 11:50
241
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Мінфін вивчає необхідність докапіталізації держбанків

Міністерство фінансів України вивчає необхідність подальшої докапіталізації державних банків для реалізації їх оновленої стратегії.

Про це заявив глава відомства Олександр Данилюк, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Я виходжу з одного принципу: є стратегії (держбанків - ред.) і вони мають бути реалістичними. І менеджмент, і акціонери мають бути налаштовані на те, щоб їх втілити. Тому, дійсно зараз є питання, і щодо докапіталізації Ощадбанку. Ми зараз проводимо відповідний аналіз. Якщо це є необхідним для успішної реалізації стратегії Ощадбанку, це буде зроблено", - сказав він.

Нагадаємо, що в грудні минулого року Національний банк України заявив про погіршення якості кредитних портфелів Ощадбанку і Укрексімбанку та про вивчення необхідності докапіталізації фінустанов. За даними регулятора, перш за все, знизилася якість кредитів, виданих великим бізнес-групам, і знецінилися застави за такими кредитами

Мінфін пізніше підтвердив цю інформацію і повідомив, що сума необхідної докапіталізації буде визначена після консультацій з НБУ.

Кабінет міністрів України під час чергового засідання 27 грудня 2017 року затвердив додаткову капіталізацію державного Ощадбанку на 5,7 млрд грн.

Всього протягом 2016-2017 років уряд направив на докапіталізацію держбанків, без урахування Приватбанку, 36,6 млрд грн, в тому числі 19,6 млрд грн - в капітал Ощадбанку і 17 млрд грн - Укрексімбанку.

Головне

Бізнес/Фінанси

11 грудня, 19:26

article_img
Допомога Україні. ЄС перерахував 500 млн євро першого траншу

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися