Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Україна і ЄС представили програму підтримки східних регіонів України на 600 млн євро

4 жовтня 2017, 21:02
596
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

ЄС виділить 600 млн євро на відновлення східних областей України

Уряд України та Європейський Союз презентували Спільну рамкову програму гуманітарної допомоги та розвитку східних регіонів України

Про це повідомила прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Згідно з повідомленням, програма розрахована на три роки (2018-2020 роки) і передбачає надання не тільки гуманітарної допомоги регіонам, які постраждали від російської агресії на Донбасі, але і фінансування програм, спрямованих на відновлення і розвиток східних областей.

Програмою допомоги передбачено надання Україні фінансування на задоволення життєво необхідних потреб населення східних регіонів, а також на підтримку, відновлення і розвиток постраждалих областей, об'ємом майже €600 млн протягом трьох років, або €200 млн в рік.

Пріоритетними визначено три напрямки: відновлення критичної інфраструктури (в тому числі житла), підтримка економічного розвитку і підвищення життєвого рівня населення, а також соціальні програми, перш за все охорона здоров'я та освіта.

"ЄС і надалі рішуче націлений надавати допомогу у вирішенні гуманітарних потреб осіб, які найбільше постраждали від конфлікту, уздовж лінії розмежування" - зазначив Директор Генерального директорату Єврокомісії з питань гуманітарної допомоги та захисту цивільного населення Жан-Луї Де Брувер.

Нагадаємо, раніше уряд анонсувало відновлення інфраструктури Донбасу з 2018 року.

Головне

Бізнес/Фінанси

11 грудня, 19:26

article_img
Допомога Україні. ЄС перерахував 500 млн євро першого траншу

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися