Власники євробондів Приватбанку на $375 млн подали позов до арбітражного суду Лондона

коментувати
Новий довіритель за євробондами Приватбанку подав заяву до Лондонського арбітражного суду

Новий довіритель за євробондами Приватбанку подав заяву до Лондонського арбітражного суду

Нова довірена особа за єврооблігаціями Приватбанку на $175 млн з погашенням 28 лютого 2018 року і на $200 млн з погашенням 23 січня 2018 року - Madison Pacific Trust Limited (Гонконг) - подала заяви до Лондонського арбітражного суду для ініціювання арбітражного провадження.

Згідно з повідомленням емітента цінних паперів UK SPV Credit Finance plc (Великобританія) на Лондонській фондовій біржі, заяви стосуються кредитних угод між емітентом і Приватбанком, укладених в рамках умов випуску єврооблігацій, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Довіритель буде інформувати власників єврооблігацій про подальше просування процесу.

Нагадаємо, що в рамках націоналізації Приватбанку його зобов'язання перед спеціально створеною британською компанією (special purpose vehicle, SPV) - емітентом єврооблігацій - підлягали процедурі bail-in і були примусово обмінені на акції додаткової емісії банку (конвертовані в капітал).

Йдеться про три випуски єврооблігацій: на $175 млн за ставкою 10,875% з погашенням 28 лютого 2018 року, на $200 млн за ставкою 10,25% з погашенням 23 січня 2018 року, з яких $40 млн було погашено в серпні 2016 року, а також на $220 млн за ставкою 11% (облігації субординованого боргу) з погашенням в 2021 році.

Емітентом єврооблігацій з погашенням в січні і лютому 2018 року, стало UK SPV Credit Finance plc. Єврооблігації з погашенням в 2021 році були емітовані через ICBC Standard Bank Plc (Велика Британія), однак під час їх реструктуризації цей борг був переоформлений на UK SPV Credit Finance plc.

Після націоналізації Приватбанку компанія-емітент цінних паперів залишилася в його власності.

З 3 жовтня 2017 року Приватбанк змінив трасти (довірена особа) за єврооблігаціями на $175 млн з погашенням 28 лютого 2018 року і на $200 млн з погашенням 23 січня 2018 року - ним стала Madison Pacific Trust Limited замість Deutsche Trustee Company Limited (Великобританія).

У свою чергу, Національний банк України 27 жовтня 2017 року погодив зміну структури банківської групи Приватбанк. З її складу виключені SIA PrivatLizings (Латвія), компанія Пріватофіс (Дніпро), UK SPV Credit Finance PLC і Ukraine Mortgage Loan Finance NO.1 PLC (Великобританія).

Тримачі євробондів Приватбанку, які володіють різними випусками цінних паперів на загальну суму понад $120 млн, в кінці грудня 2016 року об'єдналися в спеціальний комітет для спільного захисту своїх прав та інтересів. До комітету входять п'ять фондів, в тому числі британські, американські і швейцарські.

На початку листопада Madison Pacific Trust Limited надіслав емітенту цінних паперів повідомлення про дострокове стягнення заборгованості за єврооблігаціями Приватбанку.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Фінанси ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: