Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

США порушили першу справу про шахрайство з передпродажем криптовалют

2 жовтня 2017, 14:05
692
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Інвесторів заманювали помилковими обіцянками високого прибутку від нових криптовалют

Фото: fm.cnbc.com

Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) США пред'явила звинувачення бізнесменові Максиму Заславському і двом компаніям у зв'язку з обманом інвесторів при проведенні первинних розміщень токенів (ICO) для проектів, пов'язаних з нерухомістю та алмазами

Про це йдеться в повідомленні SEC.

Відзначається, що справа про шахрайство при ICO є першою у практиці відомства.

SEC стверджує, що Заславський і його компанії продавали незареєстровані цінні папери. При цьому цифрові токени або монети, які продавалися, насправді не існували.

Згідно зі скаргою SEC, інвесторам у REcoin Group Foundation і DRC World (також відомої як Diamond Reserve Club) обіцяли високий прибуток від операцій компаній. При цьому, в реальності компанії не вели ніяких операцій.

Відзначається, що Заславський рекламував RECoin як "першу криптовалюту із забезпеченням у вигляді нерухомості". Він також стверджував, що "команда юристів, експертів, брокерів і бухгалтерів" в подальшому буде інвестувати кошти, виручені від ICO RECoin, у ринок нерухомості.

Заславський і REcoin, як стверджується, спотворили інформацію про те, що вони привернули від інвесторів від $2 до $4 млн, тоді як фактична сума становить приблизно $300 тис.

Але фактично компанія не наймала жодного з перерахованих експертів.

Аналогічна схема повторилася і в DRC World, яка нібито інвестувала в алмази і діаманти. SEC стверджує, що ні Заславський, ні компанія не придбали ніяких алмазів і не займалися будь-якою комерційною діяльністю.

SEC домоглася заморозки активів, що належать Заславському і його компаніям, через суд. Надалі справа розглядатиметься у федеральному окружному суді Брукліна (Нью-Йорк).

"Інвестори повинні з обережністю ставитися до компаній, які рекламують ICO... Як стверджувалося в нашій скарзі, Заславський заманив інвесторів помилковими обіцянками високого прибутку від нових технологій", - зазначив директор Нью-Йоркського регіонального відділення SEC Ендрю М. Каламарі (Andrew M. Calamari).

Нагадаємо, що минулого тижня фінансовий регулятор Південної Кореї заборонив попередній продаж криптовалют (ICO).

Головне

Бізнес/Фінанси

11 грудня, 19:26

article_img
Допомога Україні. ЄС перерахував 500 млн євро першого траншу

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися