Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Що буде з курсом до 14 липня – прогноз Atlant Finance

7 липня 2017, 20:09
3257
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Гривня повинна знаходитися в діапазоні 25,0-26,0 щодо американського долара

Тиждень на міжбанківському валютному ринку минув досить спокійно, гривня була стабільною в рамках прогнозованого коридору

Сьогодні математично обґрунтованим курсом гривні, за розрахунками експертів, має стати діапазон 25,0-26,0 грн/$.

Наступного тижня очікуємо гривню в коридорі 25,9-26,4 грн/$як на міжбанківському, так і на готівковому ринках.

У понеділок гривня зміцнилася і курсу вдалося подолати рівень в 26 грн. за один американський долар. НБУ на міжбанк з валютними аукціонами не виходив, давши ринку самому знайти баланс.

У вівторок в США відзначали День незалежності, на українському валютному міжбанку долар торгували валютуванням Тom або гривня списувалася сьогодні, а долар буде зарахований наступним днем. В результаті долар трохи подорожчав, регулятор з аукціоном на ринок не виходив.

У середу на міжбанківському валютному ринку спостерігалося переважання попиту на іноземну валюту над її пропозицією під дією тимчасових факторів. У зв'язку з чим НБУ провів аукціон з продажу іноземної валюти для згладжування надмірних коливань. Обсяг аукціону - до $50 млн. За результатами аукціону НБУ продав іноземну валюту на суму $34,9 млн, банками було подано заявок на $38,9 млн. Максимальний курс, за яким НБУ продавав банкам валюту - 26,1255 грн., мінімальний - 26,1100 грн.

У четвер значних змін на валютному ринку не відбулося, попит і пропозиція були врівноважені, регулятор на ринок з валютними аукціоном не виходив.

Нагадаємо, що міжнародні резерви України на 1 липня 2017 становили $17,970 млрд (в еквіваленті) за попередніми даними. Таким чином, за перше півріччя 2017 вони зросли на 16%. Зокрема, за підсумками червня зростання склало 2%. Сприятлива ситуація на зовнішніх ринках дозволила НБУ придбати валюту для поповнення міжнародних резервів, не створюючи при цьому перешкоду для посилення національної валюти.

Головне

Бізнес/Фінанси

11 грудня, 19:26

article_img
Допомога Україні. ЄС перерахував 500 млн євро першого траншу

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися