Курс української криптовалюти Karbo дещо зміцнився

9 коментувати
Karbo стабілізувався

Karbo стабілізувався

За підсумками понеділка, 4 червня, курс Karbo показав незначне зміцнення як щодо біткоїну - на 0,01% з 0,7699 до 0,7707 BTC за 10000 Karbo, але з огляду на загальну корекцію на крипторинку знизився відносно долара США - на 2,56% з 0,594 до 0,579 USD/KRB.

Як відзначають брокери, в першій половині червня, поки Karbo не додадуть на китайську біржу, курс буде переважно визначатися загальними настроями крипторинку.

"Cегодняшняя невелика корекція в найближчі дні повинна змінитися зростанням біткоїну до $8 тис. - наступного рівня опору. Тут важливо розуміти, що планують великі власники: опускати ринок вниз, або стимулювати забіг вгору. Зараз особливо цікаво торгувати, ринок в тривалому боковику і для того, щоб показати прибутковість, потрібно вишукувати недооцінені токени з великим потенціалом, що ростуть проти біткоіни. Алгоритми тут не справляються, доводиться аналізувати кожен WhitePaper самостійно", - коментує криптотрейд ер Тарас Середа.

Станом на 4 червня обсяг торгів склав 14 813 USD, що на 3,8% вище за рівень останнього торгового дня (14 812 USD).

"Подивіться на історію торгів на основних біржах, ринок зараз перебуває в стані очікування, тому торги і знаходяться на досить низькому рівні. Ринок Karbo - не такий великий як у біткоїну, тут основні угоди проходять поза біржами через обмінники. І тільки потім, трейдери, які виконують замовлення обмінників на поповнення запасів, дуже плавно викуповують необхідні обсяги, щоб не розігнати курс. Тому, що стосується Karbo, я б більше орієнтувався на його курс щодо біткоїну, як основний індикатор обсягу торгів, хоч і непрямий", - додає Середа.

Karbo - криптовалюта випущена в обіг 30 травня 2016 року, що дозволяє проводити анонімні електронні транзакції. Karbo торгується на шести кріптобіржах: Cryptopia, BTC Trade UA, Livecoin, Crex24, TradeOgre і Altex.exchange.

Курс Karbo з 30.05.2016 виріс з 0,0058 до 0,579 USD/KRB або в 100 разів. Загальна капіталізація ринку криптовалют станом на 04.06 склала 3 458 266 USD або 460 BTC.

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Фінанси ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: