Курс української криптовалюти Karbo зміцнився

1 коментувати
 Українська криптовалюта Karbo зростає

Українська криптовалюта Karbo зростає

За вчорашній торговий день курс Karbo зміцнився щодо біткоїну - на 0,73% з 0,6070 до 0,6115 BTC за 10000 Karbo. Завдяки зростанню біткоїна (+ 4,8%) у доларовому еквіваленті зміцнення Karbo було значно вищим і становило 5,6% з 0,3829 до 0,4046 $/KRB.

Як зазначають опитані трейдери, ринок зараз перебуває в нетривалому бічному тренді, очікуючи нових вступних.

Так, очікуваними курсоутворюючими факторами є масовий приплив роздрібного інвестора, активна робота Karbo-спільноти з інвесторами щодо залучення капіталу для розробки технологічних нововведень в Karbo і переговори про додавання Karbo на низку корейських і турецьких бірж.

"Інтерес роздрібного інвестора до Karbo зберігається на досить високому рівні, що ми бачимо за стабільно високою питомою вагою торгів на BTC Trade UA, робота якої часто супроводжується збоями. Багато хто розчарований низьким об'ємом торгів на Кунео, де Karbo також торгується до гривні, однак якщо більш детально розглянути структуру попиту та пропозиції можна побачити, що угоди не проходять виключно через відсутність пропозиції як такої. Майнери, що неактивно стежать за новинами - ще не встигли перейти та почати продавати монету на Кунео. Пропозиція формується в основному невеликими трейдерами, які купують на Livecoin'е і Криптопії і намагаються перепродувати за більш вигідним курсом на Кунео, і зараз в 5-6 разів нижче від виставлених заявок на придбання. Як тільки майнер і більш великі трейдери переведуть продажу на Куну - обсяг торгів на ній зросте щонайменше в 5 разів", - розповів криптотрейдер Тарас Середа.

Станом на 1 липня середньодобовий обсяг торгів становив $14,1 тис., що на 4,7% нижче від рівня попереднього торгового дня ($14,8 тис.) В розрізі бірж, 55% торгів припало на біржу Livecoin, 22% на BTC Trade UA, 16,7% на Криптопію і 2,5% на Куну.


Karbo - криптовалюта випущена в обіг 30 травня 2016 року, що дозволяє проводити анонімні електронні транзакції. Курс Karbo з 30.05.2016 зріс із 0,0058 до 0,4046 $/KRB, або в 70 разів. Загальна капіталізація ринку криптовалюти Karbo станом на 02.06 становила $2,5 млн. Або 375 BTC. Karbo торгується на семи криптобіржах: Cryptopia, BTC Trade UA, Livecoin, Crex24, TradeOgre, Altex.exchange і Кунео.

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Фінанси ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: