Китай викликав великий криптообвал. Bitcoin звалився до $3000, інші валюти також котяться вниз

Bitcoin пішов в круте піке

Bitcoin пішов в круте піке

Курси всіх основних криптовалют у світі різко обвалилися. Найпопулярніша на сьогоднішній день цифрова валюта Bitcoin (біткоін) рушила вниз. Не відстають і інші криптовалюти, втрачаючи свою вартість

Панічні настрої продовжили тиснути курси криптовалют. Починаючи з минулого тижня у світових ЗМІ поширювалася інформація про заборону Китаєм всіх ICO (Initial Coin Offering - первинне розміщення монет, форма залучення інвестицій у нові технологічні проекти).

Також кілька китайських криптовалютних бірж оголосили про припинення операцій з цифровими валютами. Так, торги призупинила біржа BitKan. А напередодні найбільша криптовалютна біржа Китаю BTCC офіційно повідомила про зупинку торгів на платформі з 30 вересня.

Такий розвиток подій негативно вплинув на ринок і сьогодні, 15 вересня, курс біткоіну обвалився до $3075 за монету. Таким чином, всього за два дні, вартість криптовалюти опустилася майже на $900 (-22%). Ще 13 вересня ціни біткоіну опускалася до $3964 за монету.

А з моменту свого рекорду, 2 вересня, коли вартість біткоіну досягла $5012, курс обвалився на 40%.

На момент написання матеріалу курс біткоіну коливався нижче $3100 за монету.


Дані coindesk/Bitcoin

Дані coindesk/Bitcoin


Ціна іншої популярної криптовалюти - Ethereum (ефір) - також показала різке зниження. Якщо ще 13 вересня курс ефіру опускався до $270 за монету, то вже сьогодні його вартість впала до $217. Тобто падіння всього за два дні склало близько 20%.


Дані coindesk/Ethereum

Дані coindesk/Ethereum


У цілому, всі основні криптовалюти світу на сьогоднішній день пішли у круте піке. Згідно з біржовими даними coinmarketcap, загальна ринкова вартість біткоіну опустилася до $51 млрд. А загальна капіталізація криптовалют на даний момент складає трохи більше $106 млрд.


Сoinmarketcap

Сoinmarketcap


Нагадаємо, що 1 серпня стався так званий форк (поділ) біткоіну. У результаті утворилися дві криптовалюти - оригінальний Bitcoin (BTC) і новий Bitcoin Cash (BCC/BCH).

Через менш ніж тиждень курс біткоіну встановив новий історичний рекорд більше $3300 за монету.

Рекорди найпопулярніша криптовалюта ставила із завидною регулярністю аж до початку вересня, коли біткоін подолав позначку у $5000 за монету.

Журнал НВ
за спеціальною ціною

Передплата журналу Новое Время до кінця грудня дешевше на 100 грн! Передплатіть зараз на 12 місяців лише за 559 грн.

Передплатити журнал
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Фінанси ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: