Яресько розповіла про очікування МВФ, які Україна поки не виправдала

коментувати
Чергового траншу МВФ очікується до кінця року

Чергового траншу МВФ очікується до кінця року

Міністр фінансів України Наталія Яресько запевнила про відсутність жодних розчарувань в Україні Міжнародного валютного фонду, проте зазначила, що поки не всі очікування МВФ виправдані.

"У нас дуже хороші відносини з Міжнародним валютним фондом. Розчарування як такого немає. Є очікування, і ми поки що їх не виправдали. І не по одному питанню, а за декількома", - цитує її УНІАН.

За словами голови Мінфіну, насамперед йдеться про розробку реалістичного бюджету на наступний рік з дефіцитом в межах 3,7% ВВП, для чого потрібно продовжити реформи у напрямку боротьби з корупцією, освіти, охорони здоров'я та оподаткування.

Яресько також повідомила, що наступна місія МВФ прибуде через тиждень-два після майбутніх виборів в Україні, а отримання чергового траншу Фонду очікується до кінця року.

"Наступна місія буде після виборів, але конкретну дату ми не погодили. Думаю, що не на наступний день, а після цього через тиждень-два. І очікування, прагнення і всі зусилля спрямовані на те, щоб отримати цей транш до кінця року", - пояснила вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що МВФ побачив ознаки виходу України з кризи.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Фінанси ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: