Forbes склав список найбагатших російських спадкоємців

коментувати
У списку не враховано частки статків мільярдерів, які належать їх дружинам

У списку не враховано частки статків мільярдерів, які належать їх дружинам

Журнал Forbes склав рейтинг потенційно найбагатших дітей російських мільярдерів.

Так, на першому місці списку опинився син голови компанії Лукойл Вагіта Алекперова Юсуф з перспективою отримати спадщину в $8,9 млрд.

На другій сходинці розташувалася чотирирічна Тара Мельниченко, дочка власника компаній Єврохім і СУЕК Андрія Мельниченка. Її потенційна спадщина становить $8,2 млрд.

Третіми у списку значаться діти власника Новатека і Сибура Леоніда Міхельсона.

При цьому наголошується, що його дочка Вікторія могла бути на першій сходинці, проте в 2015 році у найбагатшої людини Росії народився син, і його спадщину в $14,4 млрд довелося ділити на двох дітей.

У рейтинг спадкоємців потрапили також син співвласника Альфа-Груп Олексія Кузьмічьова ($6,7 млрд), троє дітей Геннадія Тимченка (по $3,8 млрд) та четверо - ще одного співвласника Альфа-Груп Михайла Фрідмана ($3,3 млрд).

"Якщо взяти сукупні статки всіх 77 мільярдерів з останнього списку Forbes ($283 млрд) і поділити його на дітей (всього у мільярдерів 243 дитини), вийде трохи більше мільярда на кожного", - зазначає видання.

У той же час, як підкреслюють в журналі, повноцінним "рейтингом спадкоємців" даний список назвати не можна, оскільки в ньому не враховано частки статків мільярдерів, які належать їх дружинам.

"У розрахунках для простоти всі статки бізнесмена поділялися на всіх його визнаних дітей. Вийшла цікава картина - діти Романа Абрамовича, наприклад, не потрапили в список. Їх у мільярдера семеро, і на кожного припадає лише по $1,1 млрд. Зате в списку можна побачити молодшого партнера Іскандера Махмудова по УГМК Андрія Козицына - на його $2,4 млрд поки може претендувати єдина дочка", - пояснили автори топа.

НВ

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Фінанси ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: