Держава виділила Приватбанку 22,5 млрд грн

0 коментувати
Мінфін вирішив докапіталізувати ПриватБанк на 22,5 млрд грн

Мінфін вирішив докапіталізувати ПриватБанк на 22,5 млрд грн

11 липня міністерство фінансів України внесло в капітал націоналізованого Приватбанку  облігації внутрішньої державної позики на 22,5 млрд грн

Процес докапіталізації буде проходити в два етапи, на першому з яких випущені ОВДП на суму 22,5 млрд грн, передає Інтерфакс-Україна

У середині травня 2017 року Приватбанк привернув EY для проведення комплексного аудиту фінансової звітності та діяльності банку за 2016 рік.

На підставі висновків EY Кабінет міністрів України під час позачергового засідання 26 червня прийняв рішення докапіталізувати ПриватБанк ще на 38,565 млрд грн для виконання фінустановою економічних нормативів.

Другий транш, в 16 млрд грн, буде перерахований ближче до кінця осені. При цьому його обсяг може бути знижений в разі розробки і реалізації банком стратегії роботи із заставним майном, отриманим в якості погашення заборгованості за кредитами, а також за рахунок прибутку банку.

Раніше 10 квітня 2017 року  глава Нацбанку Валерія Гонтарєва заявила, що пост-аудит ПриватБанку після його націоналізації виявив додаткові проблеми: чи не 97%, а 100% корпоративного кредитного портфеля було видано пов'язаним особам, а потім повідомила, що фінустанові за підсумками пост-аудиту потрібно докапіталізація ще мінімум на 30 млрд грн.


Як повідомлялося, 18 грудня 2016 року уряд за пропозицією Національного банку України (НБУ) і акціонерів ПриватБанку, найбільшими з яких на той момент були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, прийняв рішення про націоналізацію цього найбільшого на українському ринку фінустанови. Держава отримала 100% в його капіталі, а ПриватБанк був докапіталізувати на суму 116,8 млрд грн.

Нагадаємо, Міністерство фінансів України вирішило докапіталізувати Приватбанк на 38,565 млрд грн.

«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Фінанси ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: