Агросектор потребує інновацій

коментувати

Враховуючи динамічний розвиток сільського господарства України, нашу країну можна сміливо назвати одним з світових аграрних лідерів.

Аналізуючи ефективність сільськогосподарських компаній України, варто визнати, що нам ще далеко до європейських та американських колег. І цьому є кілька причин.

Перша - в США і ЄС істотно краще макроекономічні показники: рівень інфляції, і, відповідно, вартість кредитних ресурсів, вища купівельна спроможність населення.

Друга - в Європі, як і в США, сільгоспвиробники користуються значною підтримкою з боку держави.

Третя - впровадження і використання новітніх технологій, роль яких важко переоцінити, оскільки для підвищення ефективності сільського господарства та досягнення світових показників в нашій країні тільки починають застосовувати новітні технології.

У цьому українські виробники поки що відстають.

На жаль, українським аграріям доводиться самостійно долати труднощі, пов'язані з волатильністю цін світового ринку, а також складною економічною ситуацією в країні та відсутністю державної підтримки.

Але якщо поставити вітчизняні компанії в рівні умови з європейськими і американськими, то наші виробники потенційно можуть бути навіть більш ефективними в окремих галузях АПК.

І, незважаючи на те, що аграрії нашої країни відстають від світових лідерів у впровадженні передових технологій, упевнений, що в цьому полягає їх ключ до успіху для подальшого розвитку.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів
Якщо Ви бажаєте вести свій блог на сайті Новое время, напишіть, будь ласка, листа за адресою: nv-opinion@nv.ua

Експерти ТОП-10

Читайте на НВ style

Останні новини

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: