Житлова нерухомість буде дорожчати – Перша шпальта

3 коментувати
Житлова нерухомість буде дорожчати – Перша шпальта
За останні кілька місяців ціни на житло на первинному ринку не тільки припинили падіння, але і почали поступово зростати. Схоже, що ринок досяг дна. Про це йдеться у новому випуску програми Перша шпальта (ПШ)

Як розповів в інтерв'ю програмі генеральний директор будівельної фірми Т. М. М. Микола Толмачов, за останні півроку відчувається стабілізація цін і навіть невелике зростання.

Керуючий директор ІК Dragon Capital Володимир Тимочко вважає, що цінове дно на ринку нерухомості вже досягнуто і зараз спостерігається тенденція до подорожчання активів.

Генеральний директор Еста Холдинг Максим Громадцов зазначає, що зростання цін на первинному ринку можна пояснити бажанням українців зберегти свої кошти. А для цього у нас в країні є лише два варіанти – покласти їх в банк або купити нерухомість.

Довіра до банківської системи сьогодні, як ніколи, низька, тому вибір часто падає на нерухомість. "Але якщо у людини є 100 тисяч доларів, то вкласти їх можна тільки в житло -- для інвестування в офісну і торговельну нерухомість необхідні суми зовсім іншого порядку", – говорить Громадцов.

Надалі ситуація на ринку буде відображати те, яким чином буде зростати економіка країни. "Якщо все станеться так, як нам обіцяє НБУ, як оцінюють це МВФ і Світовий банк, якщо дійсно пік рецесії пройдено, то і на ринку нерухомості буде зростання", – говорить Громадцов.

"Світовий банк вже заявив, що в першому кварталі наш ВВП зріс на 0,1%. Якщо це так, то це значить, дно нерухомості вже намацали", – говорить топ-менеджер.

Також у програмі дивіться інтерв'ю міністра соціальної політики Андрія Реви.

Завершує випуск рубрика Розбір польотів від спеціального кореспондента ПШ Майкла Щура. Програма Перша шпальта виходить на каналі UA: Перший в партнерстві з журналом Новое время«Діалоги про майбутнє»

НВ представляє: «Діалоги про майбутнє» з Уільямом Тейлором, Павлом Шереметою і Дмитром Кулебою.

Київ-Вашингтон-Брюсель
Яке місце займає Україна у цьому трикутнику? Якою нашу країну бачать у Європі та США?

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: