Вконтакте вводить сервіс грошових переказів

коментувати
Вконтакте вводить сервіс грошових переказів

Російська соцмережа ВКонтакте офіційно запустила функцію грошових переказів між користувачами.

"Сьогодні ми запускаємо послугу безготівкових грошових переказів між користувачами. Надсилайте гроші в повідомленнях, використовуючи банківську карту. Сервіс працює в діалогах на сайті і в мобільних додатках для Android і Windows Phone", йдеться у повідомленні директора з електронної комерції Юрія Іванова. 

Для власників iPhone відправляти грошові перекази можна буде одразу, як вийде нове оновлення додатку. Проте отримувати перекази вони можуть вже зараз.

Як це працює?

  • Для того, щоб надіслати комусь гроші, треба відкрити діалог із тим користувачем. У меню вкладень виберіть пункт Гроші, введіть потрібну суму і коментар, потім дані Вашої банківської картки і підтвердіть відправку.
  • Одержувачу прийде повідомлення з перекладом, і він сам вибере, на яку карту зарахувати кошти.
  • Відправити переказ можна з карт Mastercard, Maestro і Visa російських банків, отримати - на карти Mastercard, Maestro і Visa російських банків, а також на карти Mastercard і Maestro, випущені в Азербайджані, Вірменії, Білорусі, Німеччини, Грузії, Ізраїлі, Італії, Казахстані , Латвії, Литві, Молдавії, Румунії, Узбекистані, Франції, Чехії та Естонії.
  • Можлива сума переказів - від 100 до 75000 рублів. Комісія за відправку переказу з карти Visa - 1% від суми, мінімум 40 рублів. 
  • Для власників карт Mastercard і Maestro до кінця року діє акція: раз в тиждень при отриманні переказу користувач може вибрати в подарунок набір стікерів (чекайте повідомлення від офіційного спільноти Mastercard), а при відправці переказів комісія не стягується.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: