Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

В Україні запропонували продовжити заборону на продаж сільгоспземель

1 грудня 2017, 11:28
815
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Раді запропонували продовжити мораторій на продаж сільгоспземель

Фото: Войцех Пацевич

Народні депутати України запропонували Верховній Раді продовжити мораторій на відчуження сільськогосподарських земель ще на 1 рік - до 1 січня 2019 року

Відповідний законопроект № 7350 зареєстровано в парламенті.

Згідно з документом, пропонується продовжити мораторій на відчуження сільгоспземель до моменту врегулювання на законодавчому рівні процедури обороту земель сільгосппризначення і розробки необхідних нормативно-правових актів, але не раніш ніж 1 січня 2019 року.

Ініціаторами цього законопроекту є 7 нардепів: Сергій Лабазюк (група Воля народу), Валерій Давиденко та Іван Рибак, Микола Люшняк, Андрій Кіт (всі - фракція Блок Петра Порошенка), Олег Кулініч (група Партія Відродження), і Артем Вітко (фракція Радикальної партії Олега Ляшка).

Нагадаємо, що 6 жовтня 2016 року Верховна Рада підтримала законопроект про продовження заборони на продаж сільгоспземлі до 1 січня 2018 року.

Відзначимо, що заборона на продаж земель сільськогосподарського призначення, так званий "мораторій", було введено ще у 2001 році, а почав діяти з 2002 року, як тимчасовий захід з метою забезпечення нормативного врегулювання земельних відносин та створення інфраструктури ринку землі. Після чого парламент неодноразово його продовжував.

Головне

Україна/Події

12 грудня, 13:22

article_img
Знову в грі. Насіров розповів, коли приступить до роботи і яку отримав компенсацію за "прогул"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися