Українську продукцію підтягнуть під європейські стандарти через 5-7 років

На сьогоднішній день вже 250 компаній працюють на європейському ринку, інші підлаштуються під стандарти в найближчі 5 років
Про це йдеться в повідомленні Мінагрополітики. За словами першого заступника голови Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів Володимира Лапи, зараз стоїть завдання вивести на цей ринок якомога більше українських підприємств. У майбутньому системи безпеки продукції України повинні відповідати європейським. Однак
коментувати
Вже 250 українських компаній вийшли на ринок ЄС

Вже 250 українських компаній вийшли на ринок ЄС

На сьогоднішній день вже 250 компаній працюють на європейському ринку, інші підлаштуються під стандарти в найближчі 5 років.

Про це йдеться в повідомленні Мінагрополітики.

За словами першого заступника голови Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів Володимира Лапи, зараз стоїть завдання вивести на цей ринок якомога більше українських підприємств.

У майбутньому системи безпеки продукції України повинні відповідати європейським. Однак реальні терміни цього 5-7 років.

Сьогодні система якості та безпеки продукції України та ЄС відрізняються. Але це не означає, що в Україні вона погана, вона просто інша, наголошує Лапа.

Він також уточнив, що зараз європейські принципи на 30-40% відображені в українському законодавстві. Це, а також робота підприємств над підвищенням стандартів і якості, допомогло в минулому році вийти на зовнішні ринки: ЄС і Китаю по молочній продукції, Єгипту по м'ясу птиці.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: