Український сервіс пошуку репетиторів Рreply виходить на ринок Бразилії

коментувати
Сервіс Preply за лічені секунди допомагає знайти репетитора онлайн або за допомогою геопошуку

Сервіс Preply за лічені секунди допомагає знайти репетитора онлайн або за допомогою геопошуку

Наразі в базі онлайн-сервісу для пошуку локальних і онлайн-репетиторів вже зареєстровано 300 викладачів з Бразилії, пише AIN.

Для цього в компанії зробили локалізацію на португальську мову, реалізували прийом платежів в реалах і найняли бразильську студентку Люсію в київський офіс.

Вона займатиметься підтримкою репетиторів португальської мови та проведенням досліджень на рідному для неї ринку.

У компанії зауважили, що вже отримали перші платежі з Бразилії. 

Співзасновник стартапу Рreply  Кирило Біга сподівається швидко наростити базу завдяки "поміркованому рівню конкуренції на місцевому ринку".

У Preply пояснили інтерес до Бразилії рівнем рівнем і темпами розвитку її економіки. 

За обсягами ВВП на континенті ця країна поступається лише США, займаючи дев'ятий рядок у Топ-10 найбільших економік світу.

Крім того, Бразилія є п'ятою країною в світі за чисельністю населення, за даними Світового банку, в 2014 році вона становила 206,1 млн чоловік.

"В одному тільки Сан-Паулу проживає 11 млн осіб - більше, ніж у всьому Уругваї, наприклад. Ми ж якраз орієнтуємося, в першу чергу, на великі агломерації", - підкреслив Біга.

"У нас амбітні плани: протягом року увійти до трійки лідерів в нашій ніші на ринку Бразилії. Для порівняння, частка ринку Польщі за рік у структурі доходів Preply склала 5%. Населення цієї країни приблизно можна порівняти з Україною, тоді як в Бразилії проживає в 5-6 разів більше наших потенційних клієнтів", - заявив Біга.

Нагадаємо, у Києві запустили онлайн-сервіс з інформацією про наявність безкоштовних медикаментів у лікарнях. Отримати відомості щодо наявності ліків та медичних виробів можна на Медичному порталі Киева за посиланням http://health.kiev.ua/.

 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: