Український мед знову готовий їхати в Європу

Держветфітослужба України врегулювала питання, які стосувалися експорту продукції тваринного походження в країни ЄС, зокрема й меду
Про це повідомили в міністерство аграрної політики і продовольства. Згідно з європейським законодавством, країна, яка зацікавлена поставляти свою продукцію в ЄС, повинна бути в списку країн, яким дозволили імпортувати тварин та харчові продукти тваринного походження. Цей список формує Єврокомісія за результатами оцінки системи контролю та
коментувати
У січні в Україні призупинили видачу документів на експорт меду в ЄС
Фото: pixabay

У січні в Україні призупинили видачу документів на експорт меду в ЄС

Держветфітослужба України врегулювала питання, які стосувалися експорту продукції тваринного походження в країни ЄС, зокрема й меду.

Про це повідомили в міністерство аграрної політики і продовольства.

Згідно з європейським законодавством, країна, яка зацікавлена поставляти свою продукцію в ЄС, повинна бути в списку країн, яким дозволили імпортувати тварин та харчові продукти тваринного походження.

Цей список формує Єврокомісія за результатами оцінки системи контролю та реформування з урахуванням виконання планів держмоніторингу залишків ветпрепаратів та забруднювачів у живих тваринах і необхідних харчових продуктах тваринного походження.

При необхідності, арбітражні дослідження можна буде проводити в іноземних лабораторіях, акредитованих згідно із стандартом ISO/IEC 17025:2005.

Госфітослужба просить експортерів ретельно вивчати як національне законодавство, так і вимоги країн-членів ЄС.

Нагадаємо, в січні в Україні призупинили видачу документів на експорт меду в ЄС через виявлення заборонених речовин.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: