Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Україні на замітку. Екс-мер Нью-Йорка поділився секретом успішного залучення інвестицій в місто

18 червня 2017, 09:03
1148
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Щоб залучити гроші в місто, потрібно показати, де ці гроші зроблять додатковий прибуток і повернуться до інвестора

Фото: Наталя Кравчук / НВ

Колишній мер Нью-Йорка Рудольф Джуліані в інтерв'ю НВ розповів, як місту залучати інвестиції в ту ж міську інфраструктуру, комунальні послуги, освіту та охорону здоров'я

За його словами, якщо ви очікуєте приватних інвестицій, то повинні показати, яким чином ці інвестиції в міську інфраструктуру можуть бути прибуткові.

"Наприклад, система лікарень в Америці може приносити хороший дохід, але при цьому вони часто неприбуткові. Ти можеш запрошувати інвесторів і пропонувати їм увійти в управління лікарнею, стати частиною її історії прибутку", - сказав Джуліані.

Він підкреслив: щоб залучити гроші в місто, потрібно показати, де ці гроші зроблять додатковий прибуток і повернуться до інвестора.

"Тому ви повинні постійно думати про об'єкти міської системи, які потенційно здатні приносити дохід", - зазначив екс-мер Нью-Йорка.

Він розповів, що свого часу розділив міський бюджет на кілька частин: приблизно одну третину віддав на погашення довгострокових зобов'язань міста, другу - використовував для того, щоб знизити оподаткування і залишити місцевому населенню і бізнесу більше грошей. Ще третину віддав на спеціальні міські проекти - будівництво шкіл, створення парків в тих районах, де їх явно не вистачало.

Повну версію матеріалу читайте в свіжому номері журналу Новое Время - №22 від 16 червня 2017 року.

Головне

Україна/Події

Вчора, 13:22

article_img
Знову в грі. Насіров розповів, коли приступить до роботи і яку отримав компенсацію за "прогул"

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися