У Польщі для власників SIM-карт з передплатою вводять обов'язкову реєстрацію

У Польщі мобільні оператори почали інформаційну кампанію у зв'язку з антитерористичним законом, який передбачає обов'язкову реєстрацію SIM-карт з передплатою
Закон, який ще не прийнятий, передбачає необхідність зареєструвати SIM-карту до 1 лютого 2017 року, передає Радио Польша. Мобільні оператори поспішають повідомити клієнтів про зміни, оскыльки у випадку відсутності реєстрації карта буде заблокована, зазначається в повідомленні. Реєстрація полягає у наданні своїх імені та прізвища, документа, що
коментувати
Після прийняття закону SIM-карту буде необхідно зареєструвати до 1 лютого 2017 року
Фото: pixabay.com

Після прийняття закону SIM-карту буде необхідно зареєструвати до 1 лютого 2017 року

У Польщі мобільні оператори почали інформаційну кампанію у зв'язку з антитерористичним законом, який передбачає обов'язкову реєстрацію SIM-карт з передплатою.

Закон, який ще не прийнятий, передбачає необхідність зареєструвати SIM-карту до 1 лютого 2017 року, передає Радио Польша.

Мобільні оператори поспішають повідомити клієнтів про зміни, оскыльки у випадку відсутності реєстрації карта буде заблокована, зазначається в повідомленні.

Реєстрація полягає у наданні своїх імені та прізвища, документа, що підтверджує особу та підпису.

Нагадаємо, 7 жовтня 2014 року повідомлялося, що вперше в історії кількість активних SIM-карт, які використовуються в телефонах, смартфонах і планшетах перевищила кількість людей, що живуть на Землі.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

НЕ ПРОПУСТІТЬ

ТОП-3 блога

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: